Excellent
Przepiękne widoki, miła ekipa statku Santa Napa, relaks. Wszystko na najwyższym poziomie, z mnóstwem dobrej atmosfery. Konferansjer opowiadający anegdoty z humorem. Jedyna uwaga co do posiłku. Kuchnia na statku jest niewielka, stad skromny posiłek. Jeżeli ktoś liczy ze pod hasłem lunch będzie extra jedzenie to moze sie zawieść. Skromny kurczak grillowany, sos tzatziki i ziemniaki ale do syta.